Vítejte na stránkách společnosti LI TOUR s.r.o.

Naše společnost působí po celé Evropě, jako autobusová doprava pro cestovní kanceláře, sportovní oddíly, školy, různé spolky a sdružení a v neposlední řadě i tuzemské a zahraniční firmy. Veškeré vozy  v našem autoparku splňují ekologické normy Euro. Naše vozy můžeme vybavit vlekem nebo specielně upraveným závěsným boxem dle nejvyšších bezpečnostních norem EU. Vleky a boxy jsou součástí našeho vozového parku.

Horká novinka společnosti LI TOUR s.r.o.

Rádi bychom se pochlubili s novým 2 PATROVÝM vozem značky SETRA, který je v ČR téměř ojedinělý.

Společnost LI tour s.r.o. Vám nabízí komplexní servis v oblasti osobní dopravy.

S námi se bát cestovat nemusíte.

Naši klienti, kteří využívají služeb naší společnosti oceňují především kvalitu a rozsah našeho vozového parku, který je tvořen renomovanými značkami SETRA a MERCEDES BENZ, zaslouženě patří k jedním z nejmodernějších a nejnovějších v České Republice v rámci kvality, vybavenosti a stáří vozů. Naši klienti oceňují na autobusech MB a SETRA zejména kvalitu zpracování interiéru, příjemný cestovní komfort, ale i nadčasový a přitom velmi elegantní design.

Náš vozový park se stále rozrůstá a je pravidelně obměňován. Naše autobusy jsou o kapacitě 9 - 83 osob.

Naše společnost LITour s.r.o. již několik let, poskytuje komplexní služby v oblasti přepravy letošním fotbalovým Mistrům Gambrinus ligy 2012 FC Slovan Liberec. Samozřejmě poskytujeme přepravní služby i jejich dalšímu významnému klubu FC Slovan Liberec B a dorostu. Fotografie čerpána.

Poll

Jezdíte autobusem na dovolenou?

ANO (545)
18%

NE (2,502)
82%

Total votes: 3047

en-Novinky

This section is empty.